Punčochové kalhoty Gerbe Drain'up 40 černé

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Punčochové kalhoty Gerbe Drain'up 40 černé

katalog zboží > Punčochy Gerbe > Punčochové kalhoty

Punčochové kalhoty Gerbe Drain'up 40 černé

Cena: 190,- Kč
Stará cena: 1180,- Kč

Velikosti a barvy: ukázat dostupné velikosti a barvy

Popis:

Dámské luxusní punčochy (punčochové kalhoty) Gerbe Drain'up 40 denů. Jde o silné punčochy vhodné na zimu. Síla vlákna je 40, jde o polopropustné punčochy, vhodné ke kostýmu nebo dlouhému svetříku.  Tyto punčochy mají hedvábný klínek. Dále efekt  "lehká noha", která funguje, jako prevence křečových žil. Punčochy s tímto efektem jsou vhodné pro ženy, které dlouho přes den stojí nebo na dlouhé cesty v sedě.  Punčochy vyvíjí tlak na nohu a tím i na krevní oběh tak, že 100% tlak mají u kotníků a směrem nahoru tlak klesá ke 40%. Krev pak přirozeně a rovnoměrně cirkuluje. Zároveň mají drenážní efekt a relaxační efekt, který působí proti celulitidě. Tyto punčochy mají zesílený výplet v oblasti palce a paty, pro větší odolnost.

Patentovaný způsob pletení samodržících punčoch, punčocháčů a punčochových kalhot Gerbe zajišťuje, aby při běžném nošení nuteklo oko na punčoše. Pokud dojde k mechanickému narušení materiálu- zatřžení, propíchnutí, udělá se sice malá dirka, ta se však dále netrhá. Pokud pak přes místo přejedete prsty dirka se obvykle zacelí. Díky tomu se již nebudete muset obávat nepříjemných problémů spojených s okem na punčoše. Nemusíte sebou nosit náhradní punčochy. Navíc punčocháče i v tomto roztrženém stavu můžete většinou dále prát, aniž by se porušily. Pokud bude dirka na nenápadném místě, punčochy můžete dále nosit. Od teď už nemusíte nosit punčochy na jedno použití...

Více informací o punčochách značky Gerbe

Složení:

72% Polyamid, 27% Elastan, 1% hedvábí

Velikost si vyberte podle následující tabulky, důležitá je výška a váha. Výsledné číslo (0 až 8) je pak velikost punčoch, které potřebujete. Tuto velikost vyberte při objednávce výše. 

Tabulka velikostí se pro Vás připravuje.

Dostupné barvy:

 
Nákup:

2.  Vyberte velikost a barvu:

  Dostupnost zboží v dané barvě a velikosti

Zatím nebyla vybrána žádná barva ani velikost!
3.  Vyberte

Naše tipy:

  • Nevíte si rady s nákupem? Zavolejte nám: 775 696 172 nebo napište: objednavky@clarisic.cz
  •  
  • Usnadňete si nákup a přečtěte si: Jak nakupovat
  • Reagujeme na vaše podněty, a proto mimo jiné slevy nabízíme poštovné zdarma při nákupu nad 2000 Kč.