Marie Jo

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Marie Jo - co by vás mohlo zajímat

Marie Jo, pro ženy se stylem...

Marie Jo žena prochází životem spontánně a přirozeně. Svou elegancí a vzhledem si získává obdiv kolem sebe. Lidé kolem ní, s nimiž sdílí své plány a tajemství, se s ní cítí dobře. Marie Jo žena se cítí dobře ve své kůži a je to vidět. Stará se o sebe a o své tělo s rafinovanou chutí. Má obě nohy pevně na zemi a sálá z ní smyslnost bez zábran a komplexů.

Značka Marie Jo patří k první oficiální značce společnosti Van de Velde. Původní název Marie Jolie byl záhy změněn na dnes již celosvětově známé Marie Jo.

Spodní prádlo Marie Jo jistě uspokojí i nejnáročnější zákaznice, jelikož se zaměřuje na výrobu podprsenek, kalhotek, body a korzetů nejrůznějších střihů. V její nabídce naleznete prádlo z hladkých materiálů ale i rafinovanou a propracovanou krajkou. V nabídce jsou podprsenky až do košíčku F.

Naprostou jedničkou mezi kolekcemi je Avero. Tato řada, která kombinuje hladký kostičkový materiál s kytičkovou dekorací,  je na trhu již pár let a nabízí širokou škálu střihů u jak u podprsenek, tak i u kalhotek. Avero uspokojí i maminky, její podprsenka na kojení zaručuje funkčnost a praktičnost s krásným vzhledem.

Nejen Avero, ale všechny kolekce Marie Jo, okouzlí každou moderní a sebevědomou ženu. 

Marie Jo

V kategorii Marie Jo na Vás čeká 2 ks zboží. Ukazuji Vám zboží 1 - 2.

Počet produktů na stránku:1530vše

1

Počet produktů na stránku:1530vše

1