Punčochy Gerbe

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Punčochy Gerbe

Punčochy Gerbe, punčochové kalhoty Gerbe a samodržící punčochy Gerbe jsou hlavním prodejním artiklem této známé francouzské značky.

Dámské punčochy jsou důležitým módním doplňkem každé ženy. Nošení těchto luxusních punčoch vám však dá něco navíc. Možná jste zvyklá na běžné punčochy, které vám obvykle vydrží jeden nebo dva dny.  každého zboží existuje několik variant od nejobyčejnějších za nízkou cenu, po exkluzivní zboží za cenu vyšší. S touto cenou je však spojená i životnost výrobku. Je známé přísloví: "Nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci."

Samodržící punčochy Gerbe Sun Satin 15 černéPunčochové kalhoty Gerbe Drain'up 40 černéU mnoha punčoch Gerbe můžete narazit na takzvaný efekt  "lehká noha", která funguje, jako prevence křečových žil. Punčochy s tímto efektem jsou vhodné pro ženy, které dlouho přes den stojí nebo na dlouhé cesty v sedě.  Punčochy vyvíjí tlak na nohu a tím i na krevní oběh tak, že 100% tlak mají u kotníků a směrem nahoru tlak klesá ke 40%. Krev pak přirozeně a rovnoměrně cirkuluje. Dalším užitečným efektem je "drain up" neboli drenážní a relaxační efekt, který působí proti celulitidě. S každým krokem vás punčochy masírují a tím podporují cirkulaci krve horizontálně.

Patentovaný způsob pletení samodržících punčoch, punčocháčů a punčochových kalhot Gerbe zajišťuje, aby při běžném nošení nuteklo oko na punčoše. Pokud dojde k mechanickému narušení materiálu- zatřžení, propíchnutí, udělá se sice malá dirka, ta se však dále netrhá. Pokud pak přes místo přejedete prsty dirka se obvykle zacelí. Díky tomu se již nebudete muset obávat nepříjemných problémů spojených s okem na punčoše. Nemusíte sebou nosit náhradní punčochy. Navíc punčocháče i v tomto roztrženém stavu můžete většinou dále prát, aniž by se porušily. Pokud bude dirka na nenápadném místě, punčochy můžete dále nosit. Od teď už nemusíte nosit punčochy na jedno použití...

Praní punčoch doporučujeme v pracím sáčku na jemný program a samozřejmě bez aviváže.

Samodržící punčochy nepoužívají silikonové výztuhy, pro udržení jako u jiných značek. Na silikon mohou být některé ženy alergické, proto firma Gerbe zvolila pro své dámské samodržící punčochy plochou krajku nebo plochý pásek, který je široký a nedochází u něj k rolování.

Některé punčochy mají hedvábný klínek. Ten umožňuje nosit punčochy bez kalhotek pro lepší vytvarování postavy. Jiné mají zase "pulp up efekt, jedná se o vyztužení zadečku, pro lepší zformování postavy. Pokud vás zajímají punčochy s tímto efektem obraťte se na nás a poradíme vám s výběrem.

Velikost punčochy si vyberte podle následující tabulky, důležitá je výška a váha. Výsledné číslo (0 až 8) je pak velikost punčoch, které potřebujete. Tuto velikost vyberte při objednávce výše. Pokud číslo nemáme, je možné jej objednat. Lhůta dodání je obvykle 14 dní. Neváhejte a napište na info@dolly.cz o jaký model a velikost máte zájem.

Tip: pokud jste na hraně dvou velikostí do velikosti 4 vyberte spíše nižší číslo, pokud máte vyšší číslo vyberte spíše vyšší.

Tabulka velikostí Gerbe