Plavky Rasurel

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Plavky Rasurel

Plavky dvoudílné Rasurel IliadeKolekce plavek Rasurel 2010 byla navrhovaná s myšlenkou pohodlí a elegance. Měkké a přitom odolné materiály zdůrazňují ženskost, moderní styl, bezvadně sedí a nabízí pestrou škálu barev. Rasurel má za sebou 80 let zkušeností s výrobou plavek a po celou dobu naslouchá a komunikuje se zákaznicemi tak, aby plavky  byly rok od roku lepší. Raurel se snaží každým rokem přicházet s novinkami.

Pro tento rok se jedná o rozdělení značky na dvě skupiny. Jednou jsou plavky vytvořené speciálně pro plavání v bazénu a druhou jsou plavky pro ženy s větším poprsím, které nabízí dostatečnou podporu až do košíčků velikosti G.

Speciální plavky do bazénu jsou módní a snaží se zvýraznit ženskost. Velkou výhodou jsou nové materiály, které jsou výrazně odolnější vůči chloru. Tyto plavky jsou velmi pohodlné a vyrábí se do velikosti košíčku F.

Rasurel věnuje tuto sezónu ženám s větším poprsím. Nabízí elegantní a pohodlné modely plavek, které dobře tvarují tělo a poskytují dostatečnou oporu pro prsa až do velikosti G.


Od poloviny dubna 2010 máme na prodejně novou kolekci plavek Rasurel. 


Plavky jednodílné Rasurel DaphneRasurel "design by Lejaby"

Francouzská firma vyrábějící plavky byla založena již v roce 1884. Díky svým modelům, vyznačujícím se vysokou kvalitou, kreativitou, ženskostí a nadčasovým designem, si plavky Rasurel brzy vydobily místo nejen ve Francii, ale i na zahraničních trzích.

V roce 2007 byla tato značka připojena k firmě Lejaby a název Rasurel byl doplněn o dodatek "design by Lejaby". Samozřejmě se nezměnil pouze název, ale i technologie výroby prádla a střihy podprsenek. V současné době je značka Rasurel synonymem pro krásné, módní plavky, které podtrhují ženské křivky a ze svých majitelek dělají sexy královny každé pláže.