Marlies Dekkers

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Marlies Dekkers

Logo Marlies DekkersMarlies Dekkers je značka, která nese jméno po světově proslulé návrhářce spodního prádla z Holandska.

Styl Marlies Dekkers je význačný svým osobitým a originálním přístupem k designu spodního prádla. Průkopnicí se v této oblasti stala z toho důvodu, že se rozhodla dát ženám více sebevědomí a udělat ze spodního prádla natolik překrásné módní kousky, které by měly být vidět a neměly by se schovávat pod oblečení!

Marlies DekkersTradiční romantické motivy a krajky Marlies Dekkers nahrazuje čistými liniemi, živými barvami a originálními střihy, které jsou zároveň navrhovány tak, aby byly praktické. Důraz je samozřejmě kladen i na kvalitu provedení, aby se i ženy s větším poprsím cítily pohodlně a sexy zároveň.

Typické je pro prádlo Marlies Dekkers zdobení jednoduchými proužky vedoucími od košíčků k ramínkům, různě křížená ramínka, ale také kovové prvky, zdobení kamínky nebo kůží. Kombinace klasických a křížených ramínek dodává prsům větší oporu, nutí Vás chodit rovně a tím odstraňuje bolest zad způsobenou nošením nevhodné podprsenky.

Kromě stálých kolekcí jako jsou Dame de Paris, Space Odyssey a Triangle se také můžete těšit na různé fashion kolekce, kde si každá žena přijde na své!

Podprsenky Marlies Dekkers jsou velmi oblíbené u mnoha známých osobností jako například Lucie Bílá, ale i světově známé Lady Gaga, Christina Aguilera, Paris Hilton, Katy Perry, Britney Spears, Lindsay Lohan, Rihanna, Fergie a řada dalších.

Jestli pro Vás bylo doposud nakupování spodního prádla běžnou nutností, vyzkoušejte podprsenky Marlies Dekkers, které perfektně sedí, vytvářejí nádherný dekolt a budou Vás bavit svým nevšedním designem!

Nabídka podprsenek Marlies Dekkers