Lejaby

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Lejaby

Lejaby

Tato značka spodního prádla vznikla již v roce 1930 ve městě Bellegarde sur Valserine ve východní části Francie. Opravdový věhlas si zajistila v padesátých letech minulého století, když jako první přišla na trh s revolučním krajkovým prádlem z nylonu. Další prvenství získala značka Lejaby o necelých deset let později, když jako první použila na výrobu spodního prádla vlákno Lycra. Převratem samozřejmě nebyly pouze použité materiály, ale i inovativní a ojedinělé střihy a vzory. Lejaby zároveň obnovila francouzskou tradici výroby korzetů.

I dnes se v každé další kolekci objevují nové a neokoukané modely, na kterých se svérázně podepisuje osobitost této značky. V roce 2007 Lejaby vyčlenila samostatnou řadu Nuage by Lejaby, která zastřešuje velmi oblíbené hladké, vyztužené modely. Druhá samostatná řada se jmenuje Envies by Lejaby a najdete v ní velmi sexy, nápadité a módní prádlo.

Značka Lejaby má dnes více než 13 500 obchodů po celém světě a za dobu své existence si úspěšně vybudovala pověst jedné z nejkvalitnějších a nejvyhledávanějších značek vůbec. Není se čemu divit, produkty Lejaby jsou sofistikované, originální a zároveň bezchybně padnou.

 

 

Zdroj: www.lejaby.com