Freya - spodní prádlo

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Freya - spodní prádlo

Logo FreyaHistorie této značky spodního prádla se píše již od roku 1920, kdy byla založena rodinná firma na výrobu korzetů Eveden, pod kterou dnes spadá právě i Freya. Eveden je Britská společnost s téměř stoletou tradicí v oblasti designu a výroby spodního prádla. Rozdělila se na čtyři známé značky, mezi něž patří právě i mladší a designově hravější Freya.

Freya vyrábí spodní prádlo od velikosti košíčku B až do velikosti K. Velkou výhodou této značky je fakt, že nabízí vyztužené podprsenky do velikosti G, a to i různé typy s odepínacími ramínky, která jsou na léto jako stvořená! Snaží se Vám tedy nabídnout co největší škálu velikostí, aby i ženy s větším poprsím měly správně padnoucí podprsenku, ve které se budou cítit pohodlně a přitažlivě. Zároveň se ale zaměřují na stylovou a moderní ženu, která se nebojí experimentovat.

FreyaKromě stálých kolekcí nabízejících klasické kousky v bílé, tělové nebo černé barvě, je u Freyi možnost popustit uzdu vlastní fantazii a vybírat ze škály všemožných vzorů. Od zvířecích pro dračice, přes svůdné krajky a rozverné květinové látky nebo puntíky pro romantičky až po velmi barevně a designově trendy kousky pro mladou ženu. S Freyou se můžete každý den cítit jako někdo jiný podle vlastní nálady a příležitosti, pro kterou si spodní prádlo obléknete.

Kromě klasického spodního prádla vyrábí Eveden i plavky Freya a sportovní podprsenky Freya

Plavky Freya mají stejnou filosofii jako spodní prádlo samotné. To znamená, že když budete sedět na okraji bazénu nebo pláže budete vždy středem pozornosti! Už žádné černé a usedlé plavky, ale hezky barevné a veselé, vybízející k letním radovánkám.

Freya Active je řada, která se soustředí na perfektně padnoucí spodní prádlo pro volný čas a sport. Sportovní podprsenky Freya Vám dodávají maximální oporu například při běhu nebo jiné aktivitě, tak aby pro Vás byl pohyb příjemný a nemusela jste se starat o podprsenku, která Vám cestuje po těle.

Jestli jste doposud váhala s pořízením kvalitní podprsenky, může pro Vás Freya být tou pravou. Je to kvalitní značka s velkou tradicí v oboru, která je ovšem k dostání za příznivou cenu!

Nabídka podprsenek Freya