Felina

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Felina

Logo Felina

Spodní prádlo Felina 

Spodní prádlo Felina představuje vysokou kvalitu zpracování prádla v kombinaci s bezkonkurenčím komfortem při jeho nošení. Podprsenky Felina a kalhotky Felina jsou vhodnou kombinací funkčního a krásného spodního prádla. Značka Felina se zaměřuje na zákaznice s větším poprsím, které jsou náročné na pohodlí, zpracování a funkčnost. Felina nabízí i stahovací kalhotky, které krásně vytvarují postavu v oblasti hýždí.
 

Historie Feliny

Roku 1885 založil Eugen J. Herbst ve městě Bad Rappenau  malou továrnu na výrobu korzetů. Ty se začaly velmi rychle těšit velké oblibě, takže za pět let byla výroba rozšířena a obchodní prostory byly přesunuty do Mannheimu. Podnik se rychle rozrůstal a prosperoval i během světové krize ve třicátých letech. Značka Felina se postupně stala populární i v zahraničí a koncem padesátých let minulého století vyvážela své zboží do více než 50 zemí a její sortiment už obsahoval přes 250 modelů.

Zlom přišel roku 1981, kdy firmu Felina převzala švýcarská investorská skupina a ve městě Wettingen založila společnost Felina International. Zároveň byly zřízeny konfekční závody v Maďarsku a Polsku.

Dnes Felina vyváží své produkty například i do USA, Indie nebo třeba Číny. V České republice mají výrobky  této značky silnou tradici a patří mezi luxusní a vysoce kvalitní spodní prádlo.

Zdroj: www.felina.cz

Felina - vyztužené podprsenky:

Podprsenka Felina Conturelle Mystére 80615 Felina- podprsenka HarmoniePodprsenka vyztužená Felina Conturelle Silhouette 80620

 

Felina - nevyztužené podprsenky:

Podprsenka Felina Passion 518Podprsenka Felina Moments 519 Podprsenka Felina 80699 

 

 

Felina - podprsenky bez kostice:

Podprsenka bez kostic Felina Body Forming Emotions 356Podprsenka bez kostic Felina Attraction 347Podprsenka Felina Moments 319

 

Felina - stahovací kalhotky:

Panty s nohavičkou Felina Hommage 8117Kalhotky Felina Conturelle Harmonie 81004 Kalhotky Felina Melina 8027 

 

Více zboží značky Felina