Fauve

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Fauve

Mezi nejsmyslnější a nejpropracovanější kousky od firmy Eveden patří určitě spodní prádlo s názvem Fauve. Historie Evedenu se píše již od roku 1920, kdy začínali jako rodinný podnik s výrobou korzetů. Díky tomu jsou podprsenky od Fauve velmi svůdné a sexy, zároveň ovšem perfektně padnoucí a pohodlné!

Spodní prádlo Fauve sází na typicky ženské prvky jako je krajka, švýcarské výšivky nebo satén. Pokud jste romantická duše, budou se Vám líbit kolekce se světlým saténem, které jsou zdobeny různými světlými krajkami.

Patříte-li mezi temperamentnější povahy, budou Vás bavit podprsenky Fauve se svůdnými výšivkami v tmavších odstínech. Velmi oblíbené a trendy jsou i tygří vzory. Typickým prvkem podprsenek od Fauve je korzetový neboli half cup střih, díky kterému bude Váš dekolt výraznější a svůdnější. Tento typ střihu se velmi hodí do výstřihů, například pod společenské nebo svatební šaty.

Hledáte podprsenku, ve které se budete cítit sebevědomě a sexy? Chcete, aby Vám spodní prádlo perfektně sedělo, a doposud jste si myslela, že s větším poprsím nic takového nemůžete mít? Fauve jsou velmi smyslné, ale také pohodlné a výborně padnoucí podprsenky, které se vyrábějí až do velikosti britského košíčku G!

 

Spodní prádlo Fauve si můžete zakoupit v kategorii Fauve