Fantasie

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Fantasie

Logo FantasieZnačkové spodní prádlo Fantasie patří pod firmu Eveden, která má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitního prádla. Díky téměř stoleté praxi v oboru se podařilo vyvinout značku dávající ženám s větším poprsím kvalitní podprsenku, která není jen všedním kouskem Vašeho šatníku. Fantasie Vám nabízí na výběr z různých střihů, materiálů, barev i trendů. Pokud toužíte po pohodlném prádle na běžné nošení do práce, nějakém veselém barevném kousku, co Vám rozsvítí šatník nebo dokonce sexy krajkám na večer, to vše Vám může Fantasie splnit!

Fantasie vyrábí podprsenky až do velikosti košíčků K, přičemž je možnost si vybrat i z různých obvodů. Není tedy problém, pokud máte drobná záda a větší poprsí, i tak Vám bude prádlo od Fantasie perfektně sedět. Jde tedy jen o to, zvolit vhodnou velikost přímo pro Vás. Podprsenky této značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které dodávají prsům oporu a nemělo by tedy docházet k rychlé únavě materiálu v podobě změny tvaru, uvolnění kostic a různých dalších nešvarů objevujících se u levnějšího prádla. Dále mají tyto podprsenky široká ramínka, která pomáhají jednak jako opora a nedochází tak k bolestem krční páteře, ale také pomáhají vytvarovat krásný a plný dekolt.

Na výběr budete mít buď ze stálých kolekcí, které jsou vhodné jak na běžné nošení, tak i trendové, nebo z fashion kolekcí, které se obměňují a Vy máte k dispozici stále nové a nové kousky. Díky tomu se nemůže stát, že by se prádlo Fantasie snadno okoukalo.

Fantasie vyrábí i různé typy plavek. Od klasických plavek vcelku, přes bikiny až po v dnešní době stále oblíbenější tankini. Plavky Fantasie jsou velmi elegantní, stylové, ale i hravé a barevné.

Podprsenky Fantasie se prodávají ve dvaceti různých zemích po celém světě a mnoho žen si je nemůže vynachválit. Pokud stále hledáte podprsenku na větší poprsí, která by byla kvalitní, pohodlná a podle Vašeho vkusu, vyzkoušejte Fantasii!

Nabídka podprsenek Fantasie