Elomi, Fantasie, Fauve, Freya

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Elomi, Fantasie, Fauve, Freya

Eveden

Firmu Eveden založil roku 1920 S.D.Ryall jako malou fabriku pro ruční výrobu korzetů ve městě Kingswood. Jelikož výroba korzetů byla skutečně mravenčí práce (jeden korzet se sešíval z více než šedesáti kusů látky), zezačátku společnost moc neprosperovala. To se však změnilo roku 1923, kdy firma představila své nové saténové korzety, které byly převratné především tím, že se vyráběly v šesti různých barvách. Korzety značky Eveden se rychle staly vyhledávaným zbožím a v padesátých letech firma otevřela svůj první showroom v Londýně.

Velký zvrat přišel v roce 1989, kdy byla výroba přesunuta do velké továrny u města Desborough. Do čela firmy se zároveň dostali velmi schopní manažeři, kteří našli velkou díru na trhu se spodním prádlem. Od roku 1993 se firma zaměřuje na podprsenky s většími velikostmi košíčků.

 

Firma Eveden založila čtyři značky, kterými jsou Fantasie, Freya, Fauve a Elomi. Filozofie všech čtyř značek je taková, že ženy s větším poprsím mají stejné právo na krásné, originální, pohodlné a kvalitní prádlo jako ženy s poprsím menším.

 

 

Elomi

Značka Elomi nabízí velmi pohodlné a elegantní prádlo ženám s plnějšími tvary, které byly doposud velmi často opomíjeny.  Podprsenky jsou ušité tak, aby perfektně seděly a do puntíku splňovaly potřeby svých majitelek. Naprostou raritou jsou vyztužené podprsenky, které jsou vyráběny až do velikosti košíčku H (anglického číslování).

 

 

Fantasie

Prádlo značky Fantasie nabízí skvěle padnoucí a pohodlné podprsenky určené ke každodennímu nošení. Léty ověřené střihy jsou nabízeny v mnoha designových i barevných provedeních, jež jsou pravidelně obměňována. Jelikož je prádlo určeno i pro větší poprsí, je ušito z velmi kvalitních materiálů.

 

\"\"

 

Fauve

Značka Fauve nabízí elegantní a velmi luxusní spodní prádlo, které je nesmírně ženské. Podprsenky Fauve jsou v rámci firmy Eveden skutečně tím „nej“. Jejich vizuální stránka je propracovaná do nejmenšího detailu a zároveň jsou díky propracovaným střihům a nejlepším materiálům opravdu velice pohodlné.

 

 

Freya

 

Freya nabízí svým zákaznicím velmi moderní prádlo, které se vždy řídí nejaktuálnějšími módními trendy. Podprsenky mají velmi propracované střihy a vyrábí se z vysoce kvalitních materiálů. Prádlo značky Freya má velmi mladistvý a originální styl. 

Zdroj: www.eveden.com