Amoena

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Amoena

 

 

Značka Amoena byla založena roku 1975 v německém Raublingu. Jejím zakladatelem je Cornelius Rechenberg, který studoval technologii zpracování plastů v Rosenheimu a tématem jeho diplomové práce byl vývoj silikonové epitézy. Z historie této značky je tedy patrné, že má více jak 35 let praxe ve výrobě silikonových epitéz a spodního prádla pro ženy, které prodělaly operaci prsu.

Hlavní filosofií značky Amoena je vrátit plnohodnotný život ženám, které prodělaly operaci prsu a nosí epitézu. Vyrábějí spodní prádlo tak, abyste se cítila opět žensky, měla pozitivní přístup k vlastnímu tělu, obnovila se Vám sebedůvěra, jistota a sebevědomí.

Amoena sleduje nejnovější trendy v oblasti chirurgie a náročnost žen po prodělaném zákroku. Tímto způsobem se stále zdokonaluje technologie výroby nejen spodního prádla, ale i plavek pro ženy s epitézou. Amoena je tedy dokonalé spojení funkčnosti, kvality a designu spodního prádla. Prádlo udržuje epitézu ve správné poloze a významně přispívá k obnovení pocitu ženskosti a sebedůvěry. Požadavky kladené na zdravotní prádlo jsou velmi vysoké. Samozřejmostí je možnost výběru z několika velikostí, tak abyste si mohla vybrat tu správnou. Dokonale padnoucí podprsenka je totiž důležitým základem pro následné zvolení vhodné epitézy přímo pro Vás. Dále je prádlo Amoena vybaveno širokými vypodloženými ramínky, aby prso a epitéza drželi ve správné poloze a Vy jste se cítila maximálně komfortně. Amoena nenabízí jen vysokou kvalitu a pohodlí při nošení spodního prádla, ale také velmi hezké a trendové provedení. Díky tomu si každá žena vybere podle vlastního vkusu to, v čem se bude cítit nejlépe a rychleji tím dochází k obnově sebevědomí a pozitivnímu přístupu k vlastnímu tělu.

Amoena kolekce jsou přizpůsobené na každodenní nošení do práce i na doma. Dále mají také v nabídce i fashion kolekce, které se vyznačují promyšlenými detaily a módními barvami zdůrazňující Váš osobní styl.

Plavky Amoena jsou velmi funkční, drží epitézu na správném místě a nedochází k jejímu posouvání při pohybových aktivitách. I přes jejich vysokou funkčnost jsou k nerozeznání od plavek ostatních žen, které nepodstoupily operaci prsu. V nabídce najdete jednodílné plavky, bikini i čím dál tím více u žen oblíbené tankini. Všechny plavky od Amoeny jsou ušity z kvalitních materiálů s vysokým podílem elastanu, což zajišťuje správnou fixaci epitézy.

Dopřejte si opět aktivní a plnohodnotný život! Pořiďte si spodní prádlo a plavky od značky Amoena, která má více jak 35 let tradici v oboru a nabízí nejkvalitnější produkty pro ženy po operaci prsu.