Felina

Dolly.cz - velké a větší podprsenky, kalhotky, spodní prádlo, plavky

Felina - co by vás mohlo zajímat

Značka Felina se zaměřuje na zákaznice s větším poprsím, které jsou náročné na pohodlí, zpracování a funkčnost. Značka Felina se rozděluje na dvě série: Felina Body Forming (v našem eshopu označována pouze jako Felina) a Felina Conturelle. Nově pak přibyla značka [Un: usual], která se zaměřuje na mladé zákaznice Feliny.  Značka [Un: usual] má u nás vlastní kategorii zboží.

Série Felina Body Forming je určena ženám, které vyžadují kvalitní materiály a pohodlnost v nošení i ve velkých velikostech. Tato série se vyznačuje prádlem s přesně padnoucími a dokonale zpracovanými střihy. U většiny svých modelů nabízí Felina Body Forming podprsenky  jak bez kostic, tak i s kosticemi a množství stahovacího prádla, které vám pomůže získat krásnější postavu. Podprsenky jsou vybaveny širokými ramínky pro větší pohodlí a vyrábějí se až do košíčku H.

Série Felina Conturelle je koncipována pro mladistvou moderní ženu, která hledá dokonalé spojení smyslného vzhledu a vysokého komfortu při nošení prádla až do velikosti košíčku I. Felina Conturelle kombinuje příjemný materiál, perfektní střihy a ozdobné prvky, jako jsou krásné a rozmanité typy krajek, kamínky, perličky a jiné zdobení. V sérii Felina Conturelle převažují nevyztužené podprsenky s kosticemi, ale najdete zde také krásné dekoltové a vyztužené podprsenky a také velký výběr kalhotek různých střihů.

Nejste si jistá správnou velikosti? Podívejte se jak má vypadat správná podprsenka a zkontrolujte si velikostní tabulkou značky Felina

 

 

Felina

V kategorii Felina na Vás čeká 0 ks zboží.

Počet produktů na stránku:1530vše

Omlouváme se, ale žádný předmět z obchodu Dolly.cz neodpovídá vašemu výběru.

Počet produktů na stránku:1530vše